Cenník

Kompletný cenník tu.


Reklamné plachty (bannery)

Reklamný banner 510 laminovaný – 6,3€/m2

Sú naše najpredávanejšie reklamné plachty, pre ich výnimočnú kvalitu a prijateľnú cenu. Sú však ekonomickou variantov a tak naše odporúčanie je robiť ich do 10m2, prípadne krátkodobé použitie, ako napríklad pri voľbách.

Svoje využitie nájdu na plote, priečelí budov, bránach a všade tam kde chcete dať o Vás vedieť.

Značková plachtovina o plošnej hmotnosti 510g, so štandardným vnútorným vinutím, plnofarebná eco-solventná potlač, spevnené/zvarené okraje, očkovanie v rozostupe 50cm.

Za príplatok 0,40€/m2 spravíme očkovanie v rozostupe 30cm.

 

Reklamný banner 510 liaty – 7,1€/ m2

Liaty banner je používaný predovšetkým na veľké plachty, ktoré majú, vydržať čo najdlhšie. Vidíme ich na BIGBOARDOCH, panelákových domoch, halách, nákupných centrách, ale aj na plotoch. Vyhotovujeme z neho samozrejme aj menšie veľkosti.

Je to kvalitnejšie prevedenie hlavne pre vyššiu plošnú hmotnosť banneru a vnútorné vinutie je zosilnené až na 1000x1000. Je tiež vyrábaný technológiou liatia, preto aj jeho názov.

Značková plachtovina o plošnej hmotnosti 530g, so zosilneným vinutím, plnofarebná eco-solventná potlač, spevnené/zvarené okraje, očkovanie v rozostupe 50cm.

Za príplatok 0,40€/m2 spravíme očkovanie v rozostupe 30cm.

 

Mesh banner – 7,9€/ m2

Mesh banner je dierkovaná plachtovina. Využíva sa hlavne na priečelia budov, kde ide cez okná a vďaka svojej štruktúre, prepúšťa dnu svetlo a je cez neho vidno von. Tým že je dierkovaný, prepúšťa aj vietor a nie je tak namáhaný ako štandardný banner.

 

Fólie (samolepky)

PVC fólia – 8,5€/ m2

Samolepiaca fólia sa používa na polep výkladov, áut a iných miest. Je ideálna na polep rovných plôch. Použiteľná v exteriéry aj interiéry.

PVC fólia polymerická – 13,5€/ m2

Polymerická samolepiaca fólia sa používa na čiastočné polepy áut.