Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa cookies. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača.

Grafika ZADARMO - v prípade, že sa jedná o naozaj jednoduchú grafiku (napis na predaj + t.č. + logo), tak takúto grafiku nespoplatňujeme. Jedná sa o grafické práce do 5 - 10min. Ako náhle je začatých 15 min, učtujeme 7,5€ + DPH.

Grafika - pokiaľ nemáte grafiku, samozrejme Vám ju vieme navrhnúť. Táto služba je spoplatnená sumou 30€ + DPH /hodina prác. Rozrátava sa každých 15 min a stojí to 7,50€ + DPH. Väčšinou grafiku na rekl. plachty stihneme aj vyrobiť do 1 hodiny. Odhadovanú cenu Vám zasielame vopred a začíname robiť na nej až po jej odsúhlasení.

Ďalšia možnosť je vyhladať niekoho kto sa učí, freelencerov atď. Možete využiť napríklad portal jaspravim.sk

Montáž - máme niekoľko montážnych tímov po celej Slovenskej republike - napr. Bratislava, Ružomberok, Košice a inde. Nie vždy sa však oplatí, kôli vzdialenosti a cene za dopravu, riešiť to cez našich partnerov. V taktomto prípade Vám bezplatne zoženieme kontakty na 2 - 3 firme, kt. dokážu nainštalovať reklamné plachty a Vy si vyberiete tú najvýhodnejšiu ponuku pre Vás.