Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa cookies. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača.

Reklamná plachta EXPRES
  • Reklamná plachta EXPRES

Reklamná plachta ŠTANDARD

Reklamné plachty štandard sú určené pre konkrétne udalosti, kampane alebo krátkodobé potreby.

☑  Extra nízka cena  ☑  Nespevnené okraje  ☑  Očká podľa seba (Rozostup 100cm al. 50cm)

 V exteriéri na jednorázové a krátkodobé kampane, v interiéri neobmedzene

 Značkový extrapevný liaty PVC reklamný banner  510g/m²

 Plachtu odporúčame do 10m2, nad 10m2 odporúčame plachty so zváranými okrajmi PREMIUM

Ak potrebujete akúkoľvek pomoc kontaktujte nás

email: info@reklamne-plachty.sk
mob: 0907 053 053

Cena reklamných plachiet (bannerov) EXPRES je:

do 5 m2 -     11,20 €    akcia:   6,60 €
do 20 m2 -   10,00 €    akcia:   6,20 €
do 50 m2 -     9,20 €    akcia:   5,80 €
do 100 m2 -   8,40 €    akcia:   5,40 €
nad 100 m2 - 7,50 €    akcia:   5,00 €

Ceny za m2 sú uvedené bez DPH.

Očkovanie
Množstvo

  Vložte grafiku, podklady ku grafike

Cieľové emaily - info@reklamne-plachty.sk l Email odos. - Váš email

 

Grafika, montáž

Kedy použiť reklamnú plachtu štandard?

Reklamné plachty štandard (jednorázové reklamné plachty) sú určené pre konkrétne udalosti, kampane alebo krátkodobé potreby. Tu je niekoľko príkladov situácií, kedy je vhodné použiť jednorázovú reklamnú plachtu:

Podujatia a festivaly: Jednorázové reklamné plachty sú ideálne pre hudobné festivaly, športové podujatia, veľtrhy alebo konferencie. Môžete ich použiť na označenie vchodov, scén, informačných stanovísk alebo na vytvorenie atmosféry podujatia.

Krátkodobé kampane: Ak plánujete krátkodobú reklamnú kampaň, jednorázová plachta je skvelou voľbou. Napríklad, ak chcete oznámiť obmedzenú ponuku, otvorenie novej prevádzky alebo sezónnu zľavu, môžete si vyrobiť jednorázovú plachtu, ktorú umiestnite na viditeľné miesto počas kampane.

Stavebné projekty a realitné inzeráty: Pri stavebných projektoch alebo pri predaji nehnuteľností je možné použiť jednorázové reklamné plachty na označenie stavby, zobrazenie vizualizácie budovy alebo informácie o predaji.

Politické kampane: Jednorázové plachty sa často využívajú počas politických kampaní na propagáciu kandidátov alebo politických strán. Môžu sa umiestňovať na verejných miestach, pri cestách alebo na politických mítingoch.

Sezónne alebo dočasné akcie: Ak máte dočasnú akciu, ako je napríklad výpredaj, sezónna ponuka alebo vianočná zľava, jednorázové reklamné plachty môžu byť účinným spôsobom, ako upozorniť zákazníkov na tieto obmedzené ponuky.

Je dôležité si uvedomiť, že jednorázové plachty sú zvyčajne vyrobené z menej odolných materiálov a nemajú tak dlhú životnosť ako trvácne reklamné plachty. Sú však cenovo dostupnejšie a vhodnejšie pre krátkodobé použitie.

Pre stálych zákazníkov a reklamné agentúry, poskytujeme zľavy, kontaktujte nás.