Táto stránka v rámci poskytovania služieb používa cookies. Nastavenie používania a dostupnosti cookies môžete upraviť v nastaveniach svojho prehliadača.

Grafika ZADARMO - v prípade, že sa jedná o naozaj jednoduchú grafiku (napis na predaj + t.č. + logo), tak takúto grafiku nespoplatňujeme. Jedná sa o grafické práce do 5 - 10min.

Grafika - pokiaľ nemáte grafiku, samozrejme Vám ju vieme navrhnúť. Táto služba je spoplatnená sumou 30€ + DPH /hodina prác. Rozrátava sa každých 15 min a stojí to 7,50€ + DPH. Väčšinou grafiku na rekl. plachty stihneme aj vyrobiť do 1 hodiny. Odhadovanú cenu Vám zasielame vopred a začíname robiť na nej až po jej odsúhlasení. Prosíme kontaktujte nás na email - info@reklamne-plachty.sk

Ďalšia možnosť je vyhladať niekoho kto sa učí, freelencerov atď. Možete využiť napríklad portal jaspravim.sk

Ako pripraviť grafiku - ideálne PDF 1:10, bez orezových značiek, presny rozmer,  farebnosť CMYK (RGB môže skresliť farby), písma rozbité do kriviek.

Popasujeme sa ale aj s JPEG (300 DPI,  1:1), TIFF, AI a CDR. Prípadne pošlite čo máte, pozrieme sa na to.

Montáž - máme niekoľko montážnych tímov po celej Slovenskej republike - napr. Bratislava, Ružomberok, Košice a inde. Cenová ponuka na vyžiadanie.